Dojazd do Krakowa

                                                               

 

Przyjeżdżam pociągiem

Dworzec Główny w Krakowie jest dogodnie usytuowany w samym centrum miasta. Posiada doskonałe bezpośrednie połączenie z Warszawą (pociągi kursują często, podróż zajmuje mniej niż 3 godziny) oraz wielona innymi miastami. Postój taksówek oraz przystanki tramwajowe i autobusowe znajdują się przy głównym wejściu. Rozkład jazdy pociągów jest dostępny tutaj

     
      Dworzec Kolejowy KRAKÓW GŁÓWNY
Ul. Pawia 5a, 31-154 Kraków
Tel. 12 393 12 34
http://pkpsa.pl

 

 

 

 

 

 

 

Przyjeżdżam autokarem

MDA - Małopolski Dworzec Autobusowy znajduje się w samym centrum miasta, w sąsiedztwie Dworca Kolejowego. Autobusy w transporcie międzynarodowym, jak i regionalnym odjeżdżają ze stacji na placu Wita Stwosza lub przy ul. Cystersów 15. Szczegółowy rozkład jazdy jest dostępny tutaj.

     
     

MDA - Małopolski Dworzec Autobusowy
Ul. Wita Stwosza / Ul. Bosacka 18
(tunel pod Głównym Dworcem Kolejowym)
Tel. 703 403 340
http://www.mda.malopolska.pl

 

 

 

 

 

 

Przyjeżdżam samochodem

Dojazd autostradą A4 z Wrocławia i Katowic, oraz z Rzeszowa i Tarnowa. Z Warszawy oraz Zakopanego dojazd drogą krajową nr 7 (E77). 

WAŻNE: Miejsce konferencji znajduje się w strefie ograniczonego ruchu "A". Bezpośredni dojazd samochodem nie jest możliwy! Rozkład stref ograniczonego ruchu wraz z ich opisem dostępny jest tutaj.

W Krakowie od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 20:00 obowiązują strefy płatnego parkowania (P1 - P8). Aby zaparkować samochód konieczne jest uiszczenie opłaty za pośrednictwem parkomatu według obowiązujących stawek: pierwsza godzina: 3,- zł, druga godzina 3,50 zł, trzecia godzina 4,10 zł, każda kolejna godzina 3,- zł. 

 

Poruszam się po Krakowie Komunikacją Miejską

Międzynarodowe Centrum Kultury MCK (Rynek Główny 25, Kraków) znajduje się w ścisłym centrum miasta i ma bardzo dobre połączenia tramwajowe oraz autobusowe. Wokół całego Rynku Głównego zlokalizowane są przystanki Komunikacji Miejskiej, na których zatrzymują się tramwaje i autobusy umożliwiające dotarcie do dowolnej części Krakowa.

Ceny biletów dostępne są tutaj. Zachęcamy do korzystania z wyszukiwarki połączeń oraz mapy interaktywnej.

     

Usługi transportu publicznego w Krakowie świadczy 

MPK - Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji

 

 

 

 

Przydatne strony o Krakowie

www.krakow.pl
www.krakow.naszemiasto.pl
www.krakow.zaprasza.net
www.strona.krakow.pl
www.krakow4u.pl